Konkurs literacko- kulinarny

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

W KONKURSIE LITERACKO-KULINARNYM!

Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-VIII.

Ocenie będą podlegały: zgodność z książkowym opisem, prezentacja potrawy, smak, sposób podania i aspekt estetyczny.

Dania będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III; klasy IV-VIII.

Po ocenie jury i ogłoszeniu wyników konkursu potrawy będzie można nabyć podczas szkolnego kiermaszu.

Przygotowaną potrawę wraz z dołączonym przepisem oraz tytułem i autorem książki, z której potrawa pochodzi, należy dostarczyć do biblioteki szkolnej w dniu 20. marca 2024 r.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do dnia 15.03.2024r.