NAPRAWDĘ JAKA JESTEŚ..." DZIEŃ KOBIET w kręgielni

O kobietach się mówi, pisze, śpiewa...

"Kobieta puch marny, wietrzna istota" dla Mickiewicza, czysta poezja według Napoleona Bonaparte. Tyle opinii, co ziarenek piasku na plaży... jedno jest pewne... bez kobiety nie byłoby Nas, każdego z nas. Zatem świętujmy, piękno należy cenić...

Klasa II świętowanie rozpoczęła dość wcześnie. Już o godz 7:20 klasa z wychowawca p A. Klimczyk wybrała się do kręgielni w Złotych Arkadach w Częstochowie, aby i dziewczęta i chłopcy mogli wspólnie spędzić czas. Wesołej zabawie towarzyszyły śmiech i zdrowa rywalizacja, ale nie tylko. Na uczniów czekały przekąski, napoje oraz lubiana przez wszystkich pizza, która zaspokoiła głód i pozwoliła grać dalej. Wszyscy zakończyli koniec tygodnia z radością i uśmiechem.