Wiosna, ach to ty

„Wiosna, ach to ty”
20 marca 2024r. w godzinach popołudniowych w naszej szkole odbyło się wiosenne spotkanie integracyjne. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie z SP 10 przygotowały bogaty program artystyczny. Mogliśmy podziwiać m.in. doskonale przygotowane tańce np. Polkę, piosenki w języku angielskim i niemieckim, piosenki w wykonaniu dzieci z zespołu szkolnego „ Kosteczki”, wiosenne wiersze, krótkie inscenizacje teatralne oraz energetyczną zumbę. W trakcie trwania imprezy odbył się konkurs literacko-kulinarny, a zadaniem uczestników było przygotowanie potrawy z wybranej książki. Konkurs cieszył się dużą popularnością. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Po części artystycznej można było zakupić ozdoby wiosenno – wielkanocne na kiermaszu oraz pyszne słodkości w kawiarence. Kolejną atrakcją była wiosenna fotobudka, gdzie można było zrobić zdjęcie pamiątkowe i uwiecznić wspólnie spędzony czas. Ponadto na pamiątkę każde dziecko otrzymało drobny upominek. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i pomoc w zorganizowaniu wiosennego spotkania.
Kolejna impreza – festyn już w czerwcu. Zapraszamy