Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie "Raz na ludowo"

20 marca 2024r w Szkole Podstawowej nr 31 odbył się międzyszkolny konkurs " RAZ NA LUDOWO " Możliwość wystawienia swojego talentu plastycznego bądź wokalnego.

Uczennice klasy drugiej Helena Buła, Wiktoria Orchowska i Malwina Frankiewicz zaprezentowały swoje utwory najpiękniej jak potrafiły. Występ wspaniały jednak jury miało wysokie wymagania i poprzeczka spośród 64 zgłoszeń była ustawiona wysoko. Sukces dziewczynki odniosły prezentując swój wokal wśród takiej zdolnej młodzieży, a muzyka ludowa ani łatwa ani lekka nie jest. Brawo dla naszych śmiałych i odważnych śpiewaczek.

W kategorii -- SZTUKA LUDOWA--Helena Buła otrzymała wyróżnienie. Cieszymy się wspólnie z naszą utalentowaną uczennicą. Gratulujemy wszystkim !!!