MARSZ NADZIEI 2024r. SP 10

W ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Pola Nadziei” w środę 24 kwietnia miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – Marsz Nadziei. Co roku ta inspirująca inicjatywa gromadzi społeczność w celu wsparcia dzieci, młodzieży oraz dorosłych walczących z chorobą nowotworową. Uczniowie klasy drugiej pod opieką pań A. Klimczyk i A. Kwec dumnie reprezentowali społeczność szkolną SP 10.

Podczas Marszu Nadziei odbył się konkurs na najlepiej przebraną szkołę. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas finału kampanii Pola Nadziei. Zainspirowani i twórczy w strojach i makijażach w jasnych barwach żółci i zieleni, które są symbolem naszej akcji maszerowali dumnie nasi młodzi podopieczni. Wszystkim dzieciom i ich Rodzicom SP 10 którzy wsparli tę akcję zakupując kwiatki, cebulki i ołówki z całego serca dziękujemy. Doceniamy każdy odruch empatii i zrozumienia.