NAJPIĘKNIEJSZA I NAJZABAWNIEJSZA DYNIA

Szkolny konkurs

„NAJPIĘKNIEJSZA I NAJZABAWNIEJSZA DYNIA”

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 10 w Częstochowie

2. Cele konkursu: •zdobywanie doświadczenia w zakresie twórczości plastycznej; •rozwijanie wyobraźni i pomysłowości ; •umożliwienie uczniom prezentacji własnych dokonań twórczych.

3. Warunki uczestnictwa: •uczestnicy konkursu: uczniowie klas I- VIII z rodzicami • technika: dowolna, praca przestrzenna z dyni; •każdy uczestnik może dostarczyć jedną indywidualną pracę; •do pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą dane tj.: imię i nazwisko autora,

4. Kryterium oceny prac: komisja konkursowa będzie brać pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonanej pracy, zgodność z tematem, oryginalność oraz walory artystyczne i estetyczne prac.

5. Termin składania prac: do środy 27.10.2021r.

6. Wystawa prac nastąpi dnia następnego na korytarzu naszej szkoły. Wszystkie dostarczone prace zostaną Państwu udostępnione na stronie naszej szkoły.

7. Ogłoszenie wyników nastąpi do 7 listopada 2021 r.

8. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody i dyplomy.

9. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu.

10. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników. Dodatkowe informacje można uzyskać u koordynatorów konkursu: Agnieszki Klimczyk i Sylwii Waliczek

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ŻYCZYMY

TWÓRCZYCH POMYSŁÓW ORAZ RADOŚCI Z TWORZENIA