Szkoła Podstawowa nr 10 im. św. Stanisława Kostki w Częstochowie

Klasa VI w częstochowskim Muzeum

W ramach Edukacji Regionalnej , klasa VI udała się do Ratusza czyli Częstochowskiego Muzeum.

W ramach lekcji zapoznawali się z historią naszego miasta. Największą atrakcję stanowiły gry multimedialne, w których uczniowie mogli uczestniczyć. Na koniec udaliśmy się na ratuszową wieżę, a że pogoda dopisała , widoki panoramy Częstochowy były piękne.